رهن آپارتمان مبله

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رهن آپارتمان مبله ، شرکت ها نه تنها مسکن را برای کارکنان فراهم می کنند ، بلکه بازار کار مسکن را هم تغییر میدهند . رهن موقت آپارتمان مبله بین بازرگانان و کارکنان پروژه بسیار رواج دارد . این دسته از مشاغل چون جای ثابتی ندارند ، نمیتوانند داِئم در حال جا به جایی اثاثیه منزل باشند یا مسکن دائمی برای خود فراهم کنند ، پس برای اسکان بهتر و آرامش بیشتر آپارتمان مبله رهن می کنند .

در شهر هایی مانند مونیخ ، هامبورگ و برلین رهن آپارتمان مبله بسیار رواج  دارد و هرروز پیشرفت بسیاری میکند ، زیرا افراد بسیاری خواهان آپارتمان مبله ، هتل و متل هستند و به نوعی آپارتمان مبله به تجارت بزرگی تبدیل شده است ، موسسه ها و شرکت های خاصی برای اجاره و خدمات نظافتی آپارتمان مبله در این شهرها تاسیس شده اند ، علاوه بر کمک به رفاه مردم ، بازار کار خوبی هم برای آنها فراهم شده است .

مستاجران آپارتمان های مبله عمدتا به سه دسته تقسیم میشوند.

 

1. گردشگران

( برای تفریحات دائم در حال سفر هستند )

2. کارکنان پروژه

( برای انجام تحقیقات میدانی وکارهای مربوط به پروژه نمیتوانند در یک جا حضور دائمی داشته باشند )

3. بازرگانان

( برای تجارت و یافتن محصولات مورد نظر خود مجبور به سفر در شهر ها یا کشور ها هستند )

 

اجاره آپارتمان مبله شرایط و قوانین خاص خود را دارند ، برای اقامت در این آپارتمان مبله باید شرایط و قوانین ، درک و اجرا شوند .

به خاطر سخت گرفتن در برخی امور ، اجاره آپارتمان مبله ، صاحب خانه ها ترجیح میدهند ملک خود را دائمی با قرار داد یک ساله یا بیشتر اجاره دهند .

آپارتمان مبله بیشتر به صورت موقتی رهن داده میشوند و قرارداد این آپارتمان ها نهایتا دو ساله میباشد.

لوازم ضروری در آپاتمان مبله فراهم میباشد شما پس از رهن فقط باید لوازم شخصی مورد نیاز خود از جمله (مسواک ، حوله ، فنجان ، خوراکی و مایحتاج روزانه خود را تهیه کنید .)

لوازم موجود در آپارتمان مبله طبق قرارداد به شما تحویل داده میشود و پس از پایان قرارداد باید تمامی لوازم را سالم تحویل بدهید .

دریافت این آپارتمان مبله برای کسانی که تازه به کشور های خارجی مهاجرت میکنند ، کمی دشوار است ، نیازمند یک دوره سه تا شش ماهه است .

تنها شرکت های بزرگ نیستند که آپارتمان مبله را برای کارکنان خود ترتیب می دهند. بسیاری از شرکت های کوچک و متوسط نیز اهمیت این خدمات را در رقابت برای کارگران ماهر به رسمیت شناخته اند. برای کارگران ماهر خود امکانات رفاهی را ترتنیب میدهند ، از جمله آپارتمان مبله ، زیرا ممکن است برای بازدهی بهتر نیاز باشد افراد را از شهری به شهر دیگر انقال دهند .

نتیجه گیری 

آپارتمان مبله رهن موقتی دارند ، بین یک ماه تا دو سال ، رهن آپارتمان مبله در کشور های خارجی بین سه تا شش ماه زمان میبرد ، شرایط مورد نیاز برای زندگی در این آپارتمانها فراهم است . برای جا به جایی فقط نیاز به لوازم شخصی خود دارید .